تبلیغات
ترنج فال|فال ازدواج|طالع بینی - راهنمای استفاده از مطالب ترنج فال
تبلیغات
ads
    مکان تبلیغات شما
دوستان
Friends
آرشیو
Archive
آمار سایت
stats
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
poll

لینکدونی
لینک های جالب از سراسر دنیای وبمطالب موجود در ترنج فال

برای استفاده از هر قسمت، روی آن کلیک نمایید:برای جستجو در مطالب، روی لینک زیر کلیک نمایید:


ضمن سلام به شما بازدید کننده گرامی
امیدورام که مطالب موجود در ترنج فال برایتان مفید واقع شود.

جهت استفاده بهتر از مطالب این راهنما را مطالعه کنید.

در ترنج فال مطالب مختلفی در قالب موضوعاتی چون فال، فال ازدواج، طالع بینی، فال حافظ، شخصیت شناسی و ... وجود دارد. به توضیح جزئیات هر کدام می پردازم.

فال حافظ

خب کاملاً گویا است. فالی بر دیوان حضرت حافظ.
جهت استفاده از فال حافظ، در منوی موضوعات وبلاگ (سمت راست) بر روی کلمه فال حافظ کلیک کنید تا به صفحه مربوط به فال حافظ وارد شوید و پس از نیت و قرائت فاتحه برای حضرت حافظ و کلیک روی دکمه فال، نتیجه را مشاهده کنید.

 فال ازدواج

سه نوع فال ازدواج در ترنج فال وجود دارد:

فال ازدواج بر حسب ماه تولد: در این فال بر اساس شخصیت شناسس ماه تولد، ابتدا کلیاتی از خصوصیات متولد هر ماه گفته شده است و سپس درباره شرایط ازدواج او با متولدین هر ماه از سال نکاتی بیان شده است.

فال ازدواج شیخ بهایی: این فال ازدواج بر اساس اوراد و دعاهای شیخ بهایی به وجود آمده است. در این فال پس از نیت کردن و خواندن مناجاتی خاص (در صفحه مربوطه بیان شده است) بر روی  فال کلیک می کنید تا نتیجه را ببینید.

 فال ازدواج بر حسب سال چینی: در واقع همان طالع بینی چینی است. شما ابتدا سال تولد چینی خود را (مثل سال ببر، سال اسب و...) بر اساس سال تولدتان (مثلاً 1366) معین می کنید، سپس از روی جدول طالع بینی مربوط به خودتان را پیدا کرده و می خوانید. در این طالع بینی ضمن بیان خصوصیات کلی متولدین هر سال، درباره روابط عاطفی و عاشقانه آنان با متولدین سال های دیگر نیز صحبت شده است.

جهت استفاده از این فال، در موضوعات وبلاگ (سمت راست) بر روی کلمه فال ازدواج کلیک کنید.

طالع بینی چینی:

این طالع بینی بر اساس فرهنگ کهن سرزمین های خاور دور مثل چین و ژاپن و بر پایه سال تولد بنا شده است. برای مشاهده طالع بینی چینی، پس از ورود به صفحه مربوطه ابتدا سال تولد چینی خود را (مثل سال ببر، سال اسب و...) بر اساس سال تولدتان (مثلاً 1366) معین می کنید، سپس از روی جدول طالع بینی مربوط به خودتان را پیدا کرده و می خوانید. در این طالع بینی ضمن بیان خصوصیات کلی متولدین هر سال، درباره روابط عاطفی و عاشقانه آنان با متولدین سال های دیگر، مشاغل مناسب متولد هر سال و شخصیت ها معروف آن سال چینی نیز صحبت شده است.

جهت استفاده از این فال، در موضوعات وبلاگ (سمت راست) بر روی کلمه طالع بینی چینی کلیک کنید.

طالع بینی چینی:

این طالع بینی بر اساس روز تولد در ماه میلادی می باشد. با داشتن روز تولد خودتان، می توانید از این طالع بینی استفاده نمایید.

جهت استفاده از این فال، در موضوعات وبلاگ (سمت راست) بر روی کلمه طالع بینی ایتالیایی کلیک کنید.توجه: شما در هر زمانی می توانید برای دسترسی به هر قسمتی از وبلاگ که مایل بودید، به منوی موضوعات وبلاگ (سمت راست) مراجعه کنید. همچنین برای جستجو در مطالب، بر روی عبارت "جستجو در ترنج فال" در همان منو کلیک نمایید.

با آرزوی شادکامی و موفقیت شما - مدیریت ترنج فال