تبلیغات
ترنج فال|فال ازدواج|طالع بینی - فال روزانه پنجشنبه 6 بهمن 1390
تبلیغات
ads
    مکان تبلیغات شما
دوستان
Friends
آرشیو
Archive
آمار سایت
stats
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
poll

لینکدونی
لینک های جالب از سراسر دنیای وبفال امروز پنجشنبه 6 بهمن

سمبل ماه

امروز ممكن است كناره گیری كنید. سعی كنید كمتر روحیه تهاجمی داشته باشید. از خواسته ها و نیازهای آنها با خبر هستید و آن ها را در مركز كارهایتان قرار می دهید. دوستان جدیدی می یابید. در انتظار ایجاد تغییری در كارتان باشید.

فروردین

اگر بر سر دو راهی قرار دارید و فکر می کنید به خاطر فشار روحی که دارید باید همه چیز را کنار بگذارید و ازهمه چیز دوری کنید اشتباه فکر کرده اید.سعی کنید به طور کلی موضاعا بی اهمیت را نادیده بگیرید. اما تنها همین یک بار با وجودی که ازمحافظه کاری متنفرید ولی از آن استفاده کنید.

اردیبهشت

می توان لحظات رویایی و لذت بخش را با همكارانتان سپری كنید. افراد خانواده آمادگی دارند تا از آرزوهای شما حمایت كنند، تنها لازم است از آنها بخواهید زمان خوبی برای عوض كردن اسباب و اثاثیه منزل و ارتقاء رتبه در محل كار است. امروز به فعالیت زیادی از طرف شما نیاز است.

خرداد

در کمال تعجب می بینید که یک نفر از شما دفاع می کند و طرفدار شماست.با وجود ناامیدی های اخیر،می بینید که رفتار انسان دوستانه شما اکنون به شما جواب می دهد و تمام روز این حس شما را خوشحال نگه می دارد.

تیر

شما یكی از علامت های آتش هستید و به این سبب، عاشق و شیفته افكار ماجراجویانه می باشید. اكنون زمان بسیار مناسبی برای این افكار است زیرا مشغول كشفیات جالبی می باشید كه مطالب زیادی را به شما یاد می دهند و می توانید راجع به آنها فكر كنید. به فكر چالش دیگری نیز می افتید و می خواهید نشان دهید كه بیش از توانایی خودتان می توانید كار انجام دهید.اگر شانس سفر كردن پیدا كنید، این امر می تواند ناشی از اجابت یكی از دعاهایتان باشد.

مرداد

شما فردی هستید که با عادتها زندگی می کنید اما امروز برعکس همیشه هستید و امروز دوست دارید کارها و فعالیت هایی برخلاف همیشه انجام دهید.اگر از شخصی در خارج خبر بگیرید یا فردی که کاملاً از لحاظ فرهنگی و فکری متفاوت است را پیدا کنید،خوشحال می شوید.اگرخوش شانس باشید دعوت نامه ای برای تان می آید که به کشور دیگری بروید.

شهریور

امروز روابط شما کمی شلوغ شده و این یکی دیگر از روزهای پر تنش حساب می شود کسی می خواهد کارها را با سرعتی دو چندان به انجام برساند و این بدان معناست که او راجع به انجام این کارها به خوبی فکر نکرده است.هم چنین اگر شما نتوانید با آرامش با آنها مواجه شوید،آنها خیلی کم تحمل شده زود از کوره در خواهند رفت.اگر حاضر نشوید در مقابل آنها کوتاه بیایید،وقوع بحثی شدید بین شما اجتناب ناپذیر است.

مهر

امروز مراقب سلامتی خود باشید مخصوصاً آنهایی که سابقه درد دارند.شما تمایل دارید گاهی اوقات افراط کنید.بنابراین افراط نکنید و نگرانی ها را خیلی جدی نگیرید.

آبان

احتمالاً احساس بهتری می كنید كه دیروز خونسردی خود را حفظ كردید و حالا می توانید روی مسایلی كه بیشتر مورد سلقه شما هستند، بپردازید. مارس در خانه خوشی های شماست و شما هم انرژی و هم تمایل به دنبال كردن حداقل یك برنامه و هدف كه به شادی شما ختم می شود را دارید. ورزش همیشه در بالای لیست اولویتهای شماست، ولی عشق هم همینطور. هر دوی این فعالیت ها با شانس خوبی همراه هستند.

آذر

امروز به جای این كه حواستان پی كارهایتان باشد به مطالب عشقی و احساسی فكر می كنید. امروز سیاره ها ذهن شما را به مطالب عاشقانه معطوف می كنند. اگر داشنجو هستید و مجرد، ممكن است یك هم دانشگاهی و یا حتی یك معلم نظر شما را به خود جلب كند.

دی

امروز یک نفر شما را متقاعد می کند و بدون شک در ذهنتان این موضوع نقش می بندد که آنها چطور طرز فکرشان را به شما القا می کنند. آنها موفق نمی شوند زیرا نقطه نظر شما نیز به همان اندازه قوی است بنابراین شاید به این نتیجه برسید که با هم توافق کنید.گفتنش از انجامش راحتتر است !‌

بهمن

یک خرید ناگهانی می تواند معامله قرن شود و شما نمی توانید صبر کنید تا خریدتان نمایان شود. آیا می توانید آن قدر ولخرج و دست و دلباز باشید. اگر نه قبل از این که یک دردسر مالی بالا بیاورید یک چشم بندی زیرکانه با سرمایه تان انجام دهید.

اسفند

::  پیوست شده به موضوع : فال روزانه
::  کلمات کلیدی : فال روزانه فال امروز فال روز فال امروز پنجشنبه 6 بهمن فال روزانه پنجشنبه 6 بهمن
در پنجشنبه 6 بهمن 1390  ::  نظرات  ,